У спортској хали Основне школе „Угрин Бранковић“ данас је у 10.00 часова почела овогодишња Лига малих шампиона, која је окупила велики број најмлађих учесника и љубитеља спорта.
Ово такмичење, које из године у годину привлачи све већу пажњу, има за циљ промоцију спорта, тимског духа и здравог начина живота код деце најмлађег узраста.
Најуспешнији такмичари са овогодишње Лиге обезбедиће пласман на регионална и републичка такмичења, где ће представљати своју школу и општину.
Очекује се узбудљив такмичарски дан, много добре енергије, навијања и спортског духа, а сви учесници имаће прилику да покажу своје способности, брзину, спретност и тимски рад.



